http://sp10.netserwer.pl/dokumenty/dokumenty.htm

Przedszkole 
 

JESTEŚMY Z MYŚLĄ O DZIECIACH

   Kolorowe wnętrza, rodzinny klimat, wszystko to sprawia, że Państwa Pociechy czują się dobrze już od pierwszych chwil w Przedszkolu. Nasi Podopieczni spędzają dużo czasu na zabawie i zajęciach, które lubią robić. My nie zmuszamy dzieci do niczego, my je prosimy. Nasze Przedszkole stwarza warunki wszechstronnego rozwoju Państwa dzieci zgodnie z ich wrodzonymi i nabywanymi zdolnościami. Ułatwiają to zróżnicowane wiekowo grupy. Dzieci poznają przyrodę, świat kultury poprzez bezpośredni z nią kontakt. Mają zapewnioną fachową opiekę, zajęcia zgodne z zainteresowaniami i mnóstwo zabawek edukacyjnych.

 

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

   Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy wymarzone miejsce dla każdego dziecka. Przedszkole nasze znajduje się w Częstochowie przy ulicy Olsztyńskiej 44 w dzielnicy Zawodzie. Obiekt jest ogrodzony, nowocześnie urządzony, w pełni przystosowany dla małych Dzieci. Jego zaletą są bogato wyposażone sale w najwyższej jakości pomoce dydaktyczne. Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 5.30 - 20.00.

 

DLACZEGO MY

   Nasze Przedszkole zapewnia edukację oraz opiekę Państwa pociech w wieku od 3 do 6 lat. Natomiast specjalnie dobrany program edukacyjny napisany przez dyplomowanych nauczycieli pozwala na zdobywanie wiedzy niezbędnej do rozpoczęcia nauki w szkole. Ponadto dostosowany jest do indywidualnego rozwoju każdego dziecka. Proponujemy ciekawe zajęcia oraz szeroką bazę dydaktyczną, niejednokrotnie nie dostępną w innych placówkach na terenie naszego powiatu. Zapewniamy rodzinną atmosferę, wysoko wykwalifikowanych wychowawców, wszechstronne nauczanie przez zabawę oraz wolność dla Państwa dziecka.

Miejskie Przedszkole nr 22 im. Marii Montessori w Częstochowie

Przedszkole Aktualności O nas Galeria Dla dzieci Dla rodziców

Dokumenty przedszkola

wpisz siępokaż wpisy
TN 2013

 

Oficjalna strona Miejskiego Przedszkola nr 22 im. Marii Montessori w Częstochowie

 

Copyright © 2007-2017 by MP22